top of page
kolorowy Bukiet

OPINIE

Zapoznaj się z wybranymi opiniami na temat sesji Wielowymiarowego Oczyszczania Energetyczego.
Jeśli chcesz, aby Twoja opinia pojawiła się na stronie, to proszę prześlij ją za pomocą formularza kontaktowego, w tytule wpisując 'Opinia na stronę'. 

Dr Łukasz P. Michoń

Sesja prowadzona przez Panią Iwonę Gawlicką, najkrócej rzecz ujmując, odmieniła moje życie.

Na spotkaniu trwającym ponad 3,5 godziny Pani Iwona niezwykle sumiennie i dokładnie zdiagnozowała oraz uwolniła mnie od subtelnego wpływu bytów i programów, które, wbrew mojej woli, od lat kierowały moim życiem, żywiąc się przy tym moją energią. To czego się dowiedziałem podczas sesji okazało się dla mnie prawdziwą rewolucją!

Po spotkaniu, przez kolejne miesiące, wyraźnie poczułem i zrozumiałem jakie tkwiły we mnie potencjały i jak bardzo były one blokowane przez różnorakie, często zaskakujące ingerencje. W tym okresie wyraźnie dostrzegłem ogromną zmianę wraz ze stopniowym odzyskiwaniem wolnej woli! W efekcie moje życie związane z uprawianiem sztuki i nauki stało się o wiele bardziej radosne i przynoszące cudowne owoce.

Do tej pory, w moim życiu nieustannie pojawiają się nowe pomysły i rozwiązania, których bogactwo nieustannie mnie zachwyca dając przy tym ogromną satysfakcję i zachętę do ciągłego rozwoju. Z czasem zrozumiałem, że zmiana, jaką doświadczyłem będzie stosunkowo krótka, bez świadomej i nieustannej pracy nad sobą, którą mogę opisać jako proces utrzymywania higieny energetycznej. Kontynuując swój rozwój udałem się na kurs I stopnia organizowany przez Panią Iwonę. Po nim uzbroiłem się w podstawowe metody działań oraz dostałem ogromne wsparcie dotyczące przekonania o sile swojej wyobraźni oraz potędze wrodzonej intuicji.

W efekcie nabytej wiedzy nauczyłem się konsekwentniej wspierać rozwój także swoich najbliższych. W konsekwencji przestaliśmy chorować, z ogromną łatwością i lekkością rozwiązujemy wszelkie konflikty, rozpoznajemy i usuwamy niepożądane subtelne ingerencje rozmaitych bytów nieporównywalnie zwiększając przez to jakość naszego życia. Za te wszystkie pojawiające się cuda pozostajemy cały czas wdzięczni Pani Iwonie, która nakierowała nas na tą drogę.

Na koniec, chciałbym wspomnieć o jeszcze jednej kwestii. Pani Iwona ciągle powtarza, że jej metoda oczyszczania jest rozwiązaniem pochodzącym z XXIII wieku… Uważam, że jeśli nie będziemy przekazywać i rozwijać tej wspaniałej wiedzy, jeśli nie odważymy się nad sobą pracować dając przykład innym, jeśli pozostaniemy w strachu i obawie przed poznawaniem praw rządzących relacjami w naszym wielowymiarowym świecie, to tak w istocie pozostanie! Odważnym cuda się zdarzają częściej, dlatego postanowiłem pod swoim imieniem i nazwiskiem jeszcze raz, lecz tym razem publicznie, podziękować Pani Iwonie za wiedzę, którą tak chętnie się dzieli podczas swoich sesji i kursów. Jednocześnie pragnę odważyć każdego, kto ma jeszcze wątpliwości, że warto już TERAZ korzystać z rozwiązań, które dla wielu sceptycznie nastawionych osób mogą być co najwyżej zapowiedzią praktyk leczniczych z bardzo od! ległej przyszłości rodem z filmów sci-fi… Od każdego z nas zależy czy odważy się już teraz żyć, myśleć i działać jakby był człowiekiem XXIII wieku! Od każdego z nas zależy wreszcie, czy zechce być świadomym i odpowiedzialnym mieszkańcem wielowymiarowego świata potrafiącym mądrze korzystać ze swoich ogromnych potencjałów dla dobra swojego oraz innych!

Julia

Jak dotąd miałam z Panią Iwoną tylko jedną sesję, a zmiany które następują we mnie i w moim życiu są nie do opisania.Trudno ubrać w słowa to co czuję...Mam wrażenie, że odzyskuję niczym nieograniczoną moc, która tak długo była blokowana...Śmiało mogę napisać, że ta sesja była jedną z najlepszych inwestycji w moim życiu.Wszystkim ze szczerego serca polecam również skorzystać z pomocy Pani Iwony, która jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą.

Kamil

Puki co kursu jeszcze nie skończyłem lecz byłem na sesji u Pani Iwony . Bylem w swoim życiu u kilku uzdrowicieli i nigdy jeszcze nikt nie spowodował takich zmian we mnie i to trwałych zmian . Jestem dużo spokojcieszy, nie pędzę, wcześniej mialem obsesje na punkcie tego ze "nie zdążę" choć sam niewiedzianem przed czym, w dodatku dużo spokojniej mówię, wcześniej potrafiłem wyprzedzać słowami swoje myśli. Poza tym zacząłem odczuwać radość z życia, wcześniej bardzo długo już tego nie czulem. Ja, widząc jakie zmiany zaszły we mnie, jestem pod ogromnym wrażeniem możliwości jaka daje ta metoda. Bardzo polecam !

Rafał S.

Dziękuję Ci Iwono za wspaniałą sesję w której mogłem uczestniczyć, zagłębić się w swoją przeszłość i skonfrontować sam ze sobą.Duże wrażenie wywarły na mnie Twoje umiejętności oraz sposób prowadzenia sesji. Na wymierne efekty nie trzeba było długo czekać. Pierwszą oznaką zmian jest poprawa stanu zdrowia i relacji w mojej rodzinie. Uśmiech, przypływ energii , chęć rozmowy i dystans do wielu zapalnych spraw jest niesamowitą zmianą na lepsze. A przecież sesja dotyczyła tylko mnie! W odniesieniu do mojej osoby zmiany zauważyłem już po kilku dniach jako głębsze i bardziej wnikliwe wsłuchiwanie się w siebie, ale przełom nastąpił po dwóch tygodniach. Z czystym sumieniem mogę napisać że zaczynam odnajdywać spokój w sobie, a wszystkie sfery życia stają się stabilne i w dużym tempie idą zmiany na lepsze.A to dopiero pierwsza sesja. Ostrzę sobie zęby na kolejne.....
Gorąco polecam i zachęcam wszystkich, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie na podjęcie radykalnych kroków. Sesja u Iwony to milowy krok, który zmienia samoświadomość i całe życie.

bottom of page