top of page
Banner Sale Smartphone (1).png

MOJA HISTORIA

Moje wieloletnie hobby – Joga, stało się moją pracą.

Początkowo zajęcia jogi prowadziłam raz w tygodniu w Stowarzyszeniu Radiestezji i Bioterapii BIORAD we Wrocławiu.

..czytaj dalej lub posłuchaj nagrania, w którym na zaproszenie Studia vTV opowiadam o mojej drodze do opracowania metody Wielowymiarowego Oczyszczania Energetycznego.

W 1994 roku uzyskałam dyplom "Kundalini Yoga Reserch Institute". Moim pierwszym nauczycielem jogi był profesor doktor Ravi Javalgekar – światowej sławy specjalista w dziedzinie ayurwedy, jogi i seksuologii, natomiast tytuł doktora w zakresie nauki jogi nadała mu Międzynarodowa Organizacja Medycyny Alternatywnej.

Cztery lata później otrzymałam dyplom drugiego stopnia „Diploma In Yoga Therapy", za swoje osiągnięcia terapeutyczne poprzez ćwiczenia jogi.

Wielokrotnie ukazywały się artykuły na temat Jogi prowadzonej przeze mnie w miesięczniku "Uzdrawiacz"
oraz w Gazecie Wrocławskiej i Wieczorze Wrocławia.

W październiku 2005 zakończyłam dotychczasową działalność biurową i skupiłam się na prowadzeniu zajęć jogi oraz pogłębianiu wiedzy z różnych dziedzin (więcej w zakładce dyplomy ).

W 2009 roku uzyskałam tytuł Mistrza Bioenergoterapii oraz zaświadczenie z Ministerstwa Spraw Zagranicznych, umożliwiające prowadzenie terapii na terenie Unii Europejskiej.

W swojej praktyce stosuję autosugestię – sterowanie umysłem zgodnie z własną wolą. Umysł ludzki, który jest podstawą wszystkiego, można przyrównać do nieokiełznanego konia, którego trzeba łagodnie i systematycznie oswajać i wychowywać. Każde dzieło, aby zakończyło się sukcesem, musi najpierw narodzić się w umyśle.
Autosugestia spełnia to zadanie. Posługują się nią wszyscy,  jednak często w chwilach zwątpienia stosują autosugestię negatywną (nie wiem, nic mi się nie udaje, nie umiem itp.).

 

Stale powtarzana myśl przenika do niższego Ja i zaczyna się realizować. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z istnienia ścisłego związku między ciałem i umysłem. Gdy umysł choruje, odczuwa to ciało. Stan umysłu oddziaływuje na  zdrowie w większym stopniu niż przypuszczamy. Wiele chorób, na które cierpią ludzie, jest wynikiem depresji duchowej. Zamartwianie się, niepokój, niezadowolenie, wyrzuty sumienia, poczucie winy, rujnują siły życiowe i prowadzą do wyniszczenia organizmu.

 

Te wszystkie refleksje skłoniły mnie do poszukiwania drogi, która dałaby odpowiedź na pytania :

- jak uspokoić umysł?

- jak pomóc sobie i innym w zachowaniu zdrowia?

o mnie ciąg dalszy

Zdobyta wiedza i doświadczenie miały wpływ na opracowanie autorskiej metody 'Wielowymiarowego Oczyszczania Energetycznego',

którą stale ulepszam.  

_edited.jpg

Od 2000 roku prowadzę sesje oczyszczania energetycznego. Więcej informacji o sesjach tutaj.

W trakcie sesji, na pierwszym miejscu stawiam dobre samopoczucie. Likwidacja blokujących kodów i zanieczyszczeń energetycznych, pozwala w większym stopniu dotrzeć do siebie.

 

Czas znów zacząć pielęgnować swoje ciało i duszę i cieszyć się zdrowiem! 

WYWIADY

O moich odkryciach i metodach opowiadam w wywiadach, m.in. na kanale 'Porozmawiajmy TV'. 

Wywiady z Iwoną Gawlicką
bottom of page