top of page
Banner Sale Smartphone (1).png

"To nie ludzie ludziom zgotowali ten los"

Iwona Gawlicka

Nowatorska metoda wielopoziomowego oczyszczania energetycznego, pozwoli Ci uwolnić się blokad wstrzymujących Twoje szczęśliwe i dostanie życie.

grafiki do filmów Youtube (Zdjęcie w tle dla wydarzenia na Facebooku) (57).png

O MNIE

Nazywam się Iwona Gawlicka i jestem twórczynią metody holistycznego,
Wielopoziomowego Oczyszczania Energetycznego, (w skrócie WOE).


W 1994 roku uzyskałam dyplom "Kundalini Yoga Reserch Institute". Cztery lata później otrzymałam dyplom drugiego stopnia „Diploma In Yoga Therapy", za swoje osiągnięcia terapeutyczne poprzez ćwiczenia jogi.

W 2009 roku uzyskałam tytuł Mistrza Bioenergoterapii oraz zaświadczenie z Ministerstwa Spraw Zagranicznych, umożliwiające prowadzenie terapii na terenie Unii Europejskiej.

Od 2000 roku prowadzę sesje oczyszczania energetycznego. Więcej informacji o sesjach tutaj.

OCZYSZCZANIE LUDZI

Jeśli popatrzymy na człowieka w sposób niekonwencjonalny, to zobaczymy bardzo złożoną istotę, składającą się nie tylko z ciała fizycznego, mięśni, kości skóry, ale z bardzo wielu struktur. 
 
Niestety wielu ludzi chodzi po tej Ziemi po omacku lub nie może odnaleść sensu swojego istnienia.
 
Jeśli miewasz destrukcyjne, nieciekawe, natrętnie powracające myśli, nic Ci się nie chce, to wiedz, że to nie zawsze muszą być Twoje myśli. Przyczyn ludzkich nastrojów, zachowań oraz postrzegania nas przez innych, może być bardzo wiele.
 
czytaj wiecej...
grafiki do filmów Youtube (Zdjęcie w tle dla wydarzenia na Facebooku) (57).png

Metodę WOE można stosować zarówno w stosunku do istot żywych (ludzie i zwierzęta, takie jak konie, koty czy psy), ale również do oczyszczania nieruchomości czy gruntów.

Spotkanie może się odbyć w gabinecie we Wrocławiu oraz zdalnie, za pomocą komunikatorów typu Skype, WhatsApp, Messenger, Telegram, itp. Więcej informacji w zakładce REZERWACJE.

Dzięki rozwojowi technologii pracuję z ludźmi z całego świata, m.in. z Kanady, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Szwajcarii, Irlandii, Niemiec,...

 

Sesja może dotyczyć bezpośrednio Ciebie lub członków Twojej najbliższej rodziny - rodzice, dzieci, mąż. 

Spotkania odbywają się w języku polskim.

WIELOPOZIOMOWE OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE